All registered players 2023
Below are all registered players for the Brunswick Madrid Challenge 2023.
Click the name of any squad to view the registered players for that squad.
 
ALL SQUADS >>
 
NAME/CLUB COUNTRY SQUADS
Almagro, Jose
CAPITAL BOWLING
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Alonso Farraces, Daniel
Boliches
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Alonso Perla, Juan Pablo
Capital Bowling
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Andersson, Anna
Spader Dam
SWE Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Final step 1
Andersson, Pontus
Team Clan
SWE Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 2
Final step 3
Final step 4
Ankerdal, Mathias
VBS Bowling
DEN Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Final step 2
Final step 3
Final step 4
Arzaga, Mickey
BAT-ROLLAN-HIVEC
USA Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Ballesteros, Jesus
Capital Bowling
ESP Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Barriopedro, Pablo
Capital Bowling
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Bartraire, Mike
USCDCL Damary les Lys
FRA Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 1
Final step 2
Final step 3
Berganza, Guillermo
Comarcal
ESP Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Bolleby, Kim
Team Pergamon/TRACK
SWE Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Final step 3
Bonacasa, Julian E.
Madrid Deaf Bowling Club
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Bracuto, Endrina
individual
VEN Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Braga, Serge
PAU BCA 64
FRA Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
DESPERADO
Briceno, Jesus
Celta de Vigo Xunta
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 3
Briceno, Luis
Celta de Vigo
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Final step 1
Calzon Horcajo, Andrea
X Madrid BC
ESP Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Cardona, Alvar
Sweetrade
ESP Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Carrilho, Diego
OVAR
POR Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
DESPERADO
Cervera Cervera, Alex
Halcones Sagunto
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Cetera, Miguel
Madrid
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Chavez, Reydnier
Celta
VEN Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Crouzat, Corentin
BCO Courbevoie
FRA Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Final step 1
Final step 2
Final step 3
Final step 4
Cruz, Juan Maria
Moreaga
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
de Carvajal, Jaime
Boliches
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
De Matos, Luis
Beloura Bowling Sintra
ESP Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Del Olmo De La Fuente, Sara
TORREJON
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Díaz, Maicoll
Capital Bowling
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Final step 1
Diaz Diaz, Jaime Andres
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Diaz Herrera, Alejandro
Capital Bowling
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Diaz Martinez, Alejandro
X-MADRID
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Dopico, Guille
Celta Xunta
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Dupuy, Tanguy
JOCK
FRA Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Eklund, Carl
Ikw koping
SWE Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 3
Final step 4
Eklund, Tony
Ikw koping
SWE Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Final step 1
Final step 2
Estevez, Jose Ignacio
Joventut Al Vici
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Fernandes, Joao
Bowling Lusitano
POR Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Fernandez, Karolina
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Forde Williams, Taylor
Team Ireland
IRL Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Franklin, Shawn
X Madrid
USA Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Fridegotto, Massimiliano
Venezuela
VEN Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 1
Final step 2
Frouvelle, Serge
Celta de Vigo Xunta
ESP Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Final step 2
Fuentes Sanchez, Ruben
Boliches
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Final step 3
Gamazo, Noe
EUROBOWLING
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Final step 2
Garcia, Alejandro
Bolotomizados
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
DESPERADO
García Carrión, Alejandro
Kittens Albacete
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
García Carrión, José María
Kittens Albacete
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Garcia Gonzalez, Inigo
Boliches
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Garcia Prado, Pedro
Bolotomizados
ESP Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Gil, Hernan
Celta de Vigo Xunta
ESP Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Gonzalez, Pedro
Bolotomizados
ESP Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Gonzalez Cantero, Julio
BOLICHES
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Gonzalez Gomez, Nicolas
Capital bowling
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
González Sierra, Victor
X-Madrid
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Grillo, Joel
BOWLING CLUB HALCONES DE SAGUNTO
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Hernandez, Servio
Capital Bowling
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Hickey, Jamie
GTBA
GBR Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Hidalgo Rodriguez Jr., Pablo
Capital Bowling
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Hoang Nguyen, Minh Phong
Bolotomizados
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Huerta, Gustavo
AlaX
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Hurtado, Felix
BC1 Duisburg
GER Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Hurtado, Jorge
MOREAGA
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Jelínek, Lukáš
Rigor Mortis
CZE Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 2
Final step 3
Jimenez, Edmundo
Bolotomizados
ESP Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Jiménez, Jesús María
MOREAGA
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Jiménez, Mónica
Fusion Bowling
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
DESPERADO
Jiménez, Xabier
MOREAGA
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Jimenez Carrión, Raul
BOLICHES
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Final step 1
Jonsson, Arnar
Höganäs BC
ISL Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 3
Just, Johanna
Fusion Team
ESP Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Larracoechea Jausoro, Ignacio
Boliches
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Lopez Garcia, Dario
Capital Bowling
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Lorenc, Jaroslav
Storm
CZE Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Lozano Dueñas, Lorenzo
Bolotomizados
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Luna Camacho, José
Turia
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Lusanta Medrano, Sam
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Maldonado, Pablo
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Mangiacotti, Andrea
Cobra Bowling 1963
ITA Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 3
Final step 4
Margini, Luca
Modena
ITA Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Marián Pérez, Juan
Boliches
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Martin, Gema
X-Madrid
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Martin, Louna
École de bowling de Perpignan
FRA Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Final step 1
Martin, Oceane
École de bowling de perpignan
FRA Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Martin Torres, Emilio
Vaguada BC
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Martinez Fernandez, Pedro
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Martínez Lloria, Manuel
Club halcones de Sagunto
ESP Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Martinez Sanchez, Joaquin
MAGERIT
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Merelles Sanchidrian, Javier
Bolotomizados
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Final step 1
Molina, Guillermo
X-Madrid B.C.
ESP Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Morales, Omar
Halcones
VEN Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Moreno, Javier
Boliches
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Mortensen, Viktor Brentebråten
Molde BK
NOR Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Muñoz Esteban, Mario
Capital Bowling
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Muscat, Nicholas
Malta Bowling Association
MLT Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Final step 2
Final step 3
Núñez Alvarez, Carlos
Capital Bowling
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Oksanen, Niko
All Stars
FIN Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 2
Final step 3
Final step 4
Final step 5 - Stepladder match 1
Orche, Ruben
Bowling Club Celta
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Final step 1
Ortuño Bort, Adrián
Levante Bowling Club
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Final step 1
Ovide, Marcial
CAPITAL BOWLING
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Pakarinen, Essi
All Stars
FIN Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Final step 3
Paliy, Dmytro
Bowling Caldas Da Rainha
POR Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Panadero, Sergio
X-Madrid Bowling Club
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Pascual, Erwin
Boliches
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Peach, Kallum
Hammer
ENG Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Final step 1
Perez, Miguel
individual
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Perez Mañas, Mario
MOREAGA
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Perez Puche, Manuel
EUROBOWLING
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Philippe, Vivier
Force Cinétique
FRA Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Piccari, Michael
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 3
Puente, Jesus
Bolotomizados
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Ramirez, Jose Antonio
CLUB HALCONES DE SAGUNTO
ESP Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Final step 1
Ravera, Roberto
Capital Bowling
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Redondo Fabian, Felipe
Boliches
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Rissanen, Juho
Mainarit
FIN Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Final step 2
Rius, Gregory
Skittle club Franche Comté
FRA Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 1
Final step 2
Final step 3
Final step 4
Final step 5 - Stepladder match 1
Final step 5 - Stepladder match 2
Robinson, Ben
Hammer
ENG Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Final step 2
Final step 3
Final step 4
Final step 5 - Stepladder match 2
Rodriguez, Edgardo
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Rodriguez, Paco
Celta de Vigo Xunta
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Final step 2
Rodríguez Palacios, Julian
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Rodriguez Ruis, Manuel
Split3/10
ESP Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Rollan, Jose Javier
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Rollan, Juan Jose
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Rosado Garcia, Javier
Halcones
ESP Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Rubio, Jose
X-Madrid
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Sanders, Nicole
900 Global
NED Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Final step 1
Final step 2
Serrano, Oscar
Bolotomizados
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Serrano, Rafael
Bolotomizados
ESP Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Silva, José
Bowling Clube Ovar
POR Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Simoes Moreira, Manuel
OVAR KART CLUB
POR Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Soares, Cristina
Bowling Clube Ovar
POR Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Spada, Alessandro
Astroline
ITA Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Speed, Josh
Bugsys
ENG Squad 03 - Monday July 17th 17:00
Stampe, Tim
BK Trekanten KIF
DEN Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
Final step 1
Final step 2
Stoyanov, Rayko
INDIVIDUAL
BUL Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 13 - Friday July 21st 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Squad 17 - Saturday July 22nd 17:00
Squad 18 - Saturday July 22nd 21:00
DESPERADO
Final step 1
Svensson, William
VBS Bowling
SWE Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Final step 2
Final step 3
Thorstensen, Heidi
Team Norway
NOR Squad 09 - Thursday July 20 17:00
Squad 12 - Friday July 21st 13:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Urbistazu Mecq, Gabriela
Torrejón
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Squad 05 - Tuesday July 18th 17:00
Squad 16 - Saturday July 22nd 13:00
Villa, Alex
BAT-ROLLAN-HIVEC
ESP Squad 04 - Monday July 17th 21:00
Villarroya Herrero, Daniel
Tomahawk bowling club
ESP Squad 01 - Saturday July 15th 10:00
Squad 02 - Sunday July 16th 10:00
Yang, Cristobal Luis
Kittens Albacete
ESP Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00
Squad 07 - Wednesday July 19th 17:00
Zari, Sara
Astroline
ITA Squad 06 - Tuesday July 18th 21:00


Meriq